انگشتر نقره مردانه طرح فروهر و لوتوس مدل 21629

مجلسی.نقره 925 عیار.دارای گارانتی

جزئیات بیشتر

کد محصول:21629
محصول جدید

799,000 تومان

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

- +

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

 
مشخصات
دسته بندیجواهرات نقره مردانه
شاخهانگشتر نقره
جنسنقره عیار بالا
عیار925
روکشآبکاری رادیوم
نگیننگین اتمی اصل
گارانتیضمانت تغییر رنگ
ویژگی هاضد حساسیت
مناسب برایآقایان
مورد استفادهمجلسی ، نامزدی ، ازدواج ، محل کار
نوع بسته بندیجعبه کادویی
نوع گارانتیگارانتی اصالت و سلامت فیزیکی
استانداردتولید شده با مواد اولیه استاندارد و طراحی ارگونومی جهت جلوگیری از آسیب های پوستی در حین استفاده
سایزسایز مورد نیاز خود را در آخرین مرحله سفارش گذاری در قسمت توضیحات درج نمایید
طرح سمبلفروهر
سایر توضیحاتدارای آبکاری چند مرحله ای از طلای سفید جهت ماندگاری طولانی مدت
توضیحات تکمیلیکاملا مشابه نمونه طلا، دارای گارانتی رنگ ثابت
 
اطلاعات بیشتر

این انگشتر نقره مردانه با نماد فروهر و گل لوتوس ( یا همان گل دوازده پر )طراحی شده است. گل لوتوس بیانگر نمادهای مختلف می‌باشد که با عقاید سایر ملل نیز مشترک است. به عنوان مثال : نماد باروری. کامیابی .قدرت حاصلخیزی زمین . حمایت از هر موجود زنده . صلح جهانی . زیبایی. تندرستی . مظهر عشق . ریاضت و عبادت می‌باشد. لوتوس مظهر روشنایی نیز می باشد. در نتیجه حاصل قدرت‌های خلاق آتش، خورشید و قمر است و به عنوان محصول خورشید و آب‌ها شناخته شده‌است . زرتشتیان این گل را مقدس می‌دانستند. زیرا این گل زیبا درمیان مرداب رشد می‌کند. و آن‌ها معتقد بودند که محیط نامناسب زندگی نمی‌تواند دلیلی بر بد پرورش یافتن انسان باشد. سنگ نگاره لوتوس در تخت جمشید حکاکی شده‌است که این امر حکایت از اهمیت این گل نزد ایرانیان دارد.

 زرتشتیان بر این باورند که نیلوفر آبی جایگاه نگهداری تخمه یا فر زرتشت بوده است که در آب نگهداری می شده است. این گل به صورت نشان پاکی در بناهای هخامنشیان به عنوان تزئین در بناها کاربرد داشته‌ است. از جمله در بنای تخت جمشید به عنوان تزئین حجاری‌ها و سر ستون‌ها دیده می‌شود. گل نیلوفر همچنین نماد رسمی شهر کرمانشاه است. این گل در سرآب نیلوفر در نزدیکی شهر کرمانشاه می‌روید. و به عنوان نمادی از آیین مهر در نقوش طاق بستان نیز مورد استفاده قرار گرفته‌است.

در مرکز این انگشتر مردانه نقره نماد فروهر قرار گرفته است. و اطراف آن تماما با نگین های اتمی سایز متوسط کار شده است. دور تا دور نگین ها و همچنین بر روی رکاب این انگشتر تماما گل های نیلوفر آبی (لوتوس ) کار شده است. این انگشتر طرحی بسیار شیک و اصیل دارد و قابل استفاده در انواع مجالس می باشد. این انگشتر از بالاترین عیار نقره ( 925 عیار ) ساخته است. کاملا ضد حساسیت می باشد. و انتخابی بسیار مناسب برای آقایان سخت پسند و با اصالت ایرانی است .

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟