انگشتر نقره مردانه نگین اونیکس

انگشتر نقره مردانه نگین اونیکس

جزئیات بیشتر

کد محصول:15193
محصول جدید
این محصول دیگر موجود نیست

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

 
اطلاعات بیشتر

انگشتر نقره مردانه نگین اونیکس

همه ما اغلب برای تهیه یک هدیه برای آقایان مشکل پیدا میکنیم. استفاده از زیورالات برای آقایان بویژه مردان آنکارد و شیک پوش میتواند نقش بسیار بارزی داشته باشد. برخی از این جواهرات همچون این انگشتر نقره که با نگین مشکی  بر روی قابی مربعی شکل و رکابی با طرحی بسیار جدید و شیک همراه شده بر روی دست آقایان و آقا پسرها وقار فوق العاده ای تولید مینماید که طبعا در کنار شیک پوشی و آنکارد بودن ، حس قدرت و وقار مردانه را دوچندان مینماید. نگین های کار شده بر روی رویه ی این انگشتر دارای رنگ  مشکی میباشد. رکاب این انگشتر مردانه نقره زیبا به صورت مات ضربه کار شده است. متفاوت دیده شدن یکی از کارهایی است که برخی اوقات می‌تواند حس خوبی را برای فرد به وجود آورد. انتخاب و استفاده درست و به جا میتواند در اوج سادگی نهایت شیک پوشی و زیبایی را به همراه داشته باشد. درست مانند انتخاب این انگشتر نقره مردانه .

در صورت انتخاب این انگشتر نقره مردانه لطفا سایز مورد نظر را حتما درج بفرمایید . 

همراه با گارانتی 10 ساله تغییر رنگ.

برای مقاومت و کیفیت بالای این انگشتر در برابر تغییر رنگ ، این جواهر زیبا با فلز آب شده  رادیوم ، که در اصطلاح به آن آبکاری طلا سفید میگویند ، آبکاری شده است . در این صورت شما هیچ نگرانی بابت تغییر رنگ محصول ندارید و به راحتی میتوانید در مجالس رسمی و دوستانه خود استفاده کنید یا به بهانه و مناسبت های مختلف به عزیزان خود هدیه دهید.

شما دوست عزیزم،

خیلی ساده و خیلی آسان با اعتماد کامل از همانجا و با همان وسیله ایی که مشغول دیدن وبسایت ما هستید، با انتخاب یکی از محصولات ما میتوانید عزیزتان را خوشحال کنید .خوشحال کردن دوستان و عزیزان نیاز به مناسبت ندارد .تصویر نماد اعتماد ملی در سمت چپ سایت و کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن به شما در بوجود آمدن یک حس آرامش توام با اعتماد کامل و در نهایت یک خرید لذت بخش کمک میکند.این بازرگانی علاوه بر ضمانت اصل بودن و پایین بودن قیمت نسبت به بازار، این امکان را برای شما فراهم میسازد که پس از دریافت در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله محصول مورد نظر را مرجوع نمایید و کل مبلغ پرداختی حضورتان بازپرداخت گردد.

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟

محصولات پیشنهادی

مقایسه 0