انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی و مارکازیت

انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی و مارکازیت

جزئیات بیشتر

کد محصول:14306
محصول جدید
این محصول دیگر موجود نیست

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

 
اطلاعات بیشتر

انگشتر نقره مردانه همراه با نگین های زیبا و درخشان مارکازیت

استفاده از زیورالات برای آقایان بویزه مردان آنکارد و شیک پوش میتواند نقش بسیار بارزی داشته باشد. برخی از این جواهرات همچون این انگشتر نقره که با نگین مشکی همراه شده بر روی دست آقایان و آقا پسرها وقار فوق العاده ای تولید مینماید که طبعا در کنار شیک پوشی و آنکارد بودن ، حس قدرت و وقار مردانه را دوچندان مینماید. این احساس برای آقایان زمانی زیادتر مشود که از زیوری استفاده کنند که دارای طرحی خاص تر و بسیار شیک باشد. درست مانند این انگشتر نقره مردانه. طراحی این انگشت به گونه ای است که بر روی دستان شما بسیار خود نمایی میکند و نظر همه را به خود جلب میکند. رویه ی 8 ضلعی که با خطوط نقره به 8 قسمت مثلثی شکل تقسیم شده  است. از این قسمت ها 4 قسمت به رنگ مشکی هستند و 4 قسمت نگین های زیبا و کوچک مارکازیت را در درون خود جای داده اند. بر روی رینگ زیبای این انگشتر نقره مردانه نیز دو طرح کار شده. در کناره ها طرحهای بسیار ظریف مانند پیچک و در وسط مستطیلی با مینا کاری مشکی و خطوطی شبیه ورساچی.

در صورت انتخاب این انگشتر مردانه نقره زیبا لطفا سایز مورد نظر را حتما درج بفرمایید . 

همراه با گارانتی 10 ساله تغییر رنگ.

برای مقاومت و کیفیت بالای این انگشتر در برابر تغییر رنگ ، این جواهر زیبا با فلز نقره با بالاترین عیار موجود در بازار یعنی عیار 925 ساخته شده است در این صورت شما هیچ نگرانی بابت تغییر رنگ محصول و یا نداشتن استحکام ندارید و به راحتی میتوانید در مجالس رسمی و دوستانه خود استفاده کنید یا به بهانه و مناسبت های مختلف به عزیزان خود هدیه دهید.

شما دوست عزیزم،

خیلی ساده و خیلی آسان با اعتماد کامل از همانجا و با همان وسیله ایی که مشغول دیدن وبسایت ما هستید، با انتخاب یکی از محصولات ما میتوانید عزیزتان را خوشحال کنید .خوشحال کردن دوستان و عزیزان نیاز به مناسبت ندارد .تصویر نماد اعتماد ملی در سمت چپ سایت و کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن به شما در بوجود آمدن یک حس آرامش توام با اعتماد کامل و در نهایت یک خرید لذت بخش کمک میکند.این بازرگانی علاوه بر ضمانت اصل بودن و پایین بودن قیمت نسبت به بازار، این امکان را برای شما فراهم میسازد که پس از دریافت در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله محصول مورد نظر را مرجوع نمایید و کل مبلغ پرداختی حضورتان بازپرداخت گردد.

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟