انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی

انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی

جزئیات بیشتر

کد محصول:14304
محصول جدید
این محصول دیگر موجود نیست

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

 
اطلاعات بیشتر

نگشتر نقره مردانه همراه با نگین کریستالی طرح الماس و رکاب بسیار زیبا و شیک

نگین بسیار زیبا و جذاب قرمز تیره رنگ که تراشی مربع و تخت دارد در مرکز این انگشتر مردانه قرار گرفته است. این نگین بر روی تاجی برامده و زرد رنگ سوار شده است. سلیقه ی طراح در طراحی رکاب این انگشتر نقره مردانه  بسیار تحسین بر انگیز است. رکابی با طراحی مشبک و پنجره ای. بسیار مناسب سلیقه های اسپرت. انتخاب و استفاده درست و به جا میتواند در اوج سادگی نهایت شیک پوشی و زیبایی را به همراه داشته باشد. گاهی اوقات یک پوشش و یا حتی زیور ساده میتواند یک فرد معمولی با ظاهر معمولی را به فردی متفاوت و جذاب تبدیل کند. همین انتخاب و استفاده درست و به جا میتواند در اوج سادگی نهایت شیک پوشی و زیبایی را به همراه داشته باشد. 

در صورت انتخاب این انگشتر مردانه نقره زیبا لطفا سایز مورد نظر را حتما درج بفرمایید . 

همراه با گارانتی 10 ساله تغییر رنگ.

برای مقاومت و کیفیت بالای این انگشتر در برابر تغییر رنگ ، این جواهر زیبا با فلز نقره با بالاترین عیار موجود در بازار یعنی عیار 925 ساخته شده است در این صورت شما هیچ نگرانی بابت تغییر رنگ محصول و یا نداشتن استحکام ندارید و به راحتی میتوانید در مجالس رسمی و دوستانه خود استفاده کنید یا به بهانه و مناسبت های مختلف به عزیزان خود هدیه دهید.

شما دوست عزیزم،

خیلی ساده و خیلی آسان با اعتماد کامل از همانجا و با همان وسیله ایی که مشغول دیدن وبسایت ما هستید، با انتخاب یکی از محصولات ما میتوانید عزیزتان را خوشحال کنید .خوشحال کردن دوستان و عزیزان نیاز به مناسبت ندارد .تصویر نماد اعتماد ملی در سمت چپ سایت و کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن به شما در بوجود آمدن یک حس آرامش توام با اعتماد کامل و در نهایت یک خرید لذت بخش کمک میکند.این بازرگانی علاوه بر ضمانت اصل بودن و پایین بودن قیمت نسبت به بازار، این امکان را برای شما فراهم میسازد که پس از دریافت در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله محصول مورد نظر را مرجوع نمایید و کل مبلغ پرداختی حضورتان بازپرداخت گردد.

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟