انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی و مارکازیت

انگشتر نقره مردانه نگین کریستالی و مارکازیت

جزئیات بیشتر

کد محصول:14245
محصول جدید
این محصول دیگر موجود نیست

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

 
اطلاعات بیشتر

انگشتر نقره مردانه همراه با نگین کریستالی و مارکازیت

این انگشتر مردانه نقره به شکل مستطیل بوده که بر رویه آن نگین یا خطوطی با لعاب مشکی کار شده است. طرح روی این مستطیل یک لعاب مشکی رنگ است که طرحی مانند برند ورساچی دارد. در دوسمت این لعاب نگینهای مارکازیت کار شده است که ترکیب رنگ بسیار زیبایی را به ارمغان آورده است. طراحی آن بگونه‌ ایست که مطابق با  هر نوع سلیقه‌ی شخصی می‌توان این جواهر با انواع پوشش‌های رسمی و یا حتی نیمه اسپرت و اسپرت هم ست کرد. خوش پوشی امری است اکتسابی برای تمامی افراد. می‌توان با بکار بردن کمی ذوق و سلیقه در انتخاب نوع پوشش و زیورهای همراه آن، سبکی شیک و مناسب در پوشش داشت. رکاب این انگشتر نقره مردانه بسیار ساده بوده و تنها یک ردیف نگین در یک سمت کار شده است. نگین های کار شده بر روی این انگشتر چنان درخششی دارند که بی شک نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکنند. این انگشتر نقره دارای یک عمر گارانتیست و میتوانید بصورت مستمر از آن استفاده نمایید و حتی در هنگام استحمام هم نیازی درآوردن آن ندارید و از این استمرار در استفاده نیز میتوانید از تماتم خواص علمی و پزشکی فلز نقره بهرمند شوید.

در صورت انتخاب این حلقه زیبا لطفا سایز مورد نظر را حتما درج بفرمایید . 

همراه با گارانتی 10 ساله تغییر رنگ.

برای مقاومت و کیفیت بالای این انگشتر در برابر تغییر رنگ ، این جواهر زیبا با فلز آب شده  رادیوم ، که در اصطلاح به آن آبکاری طلا سفید میگویند ، آبکاری شده است . در این صورت شما هیچ نگرانی بابت تغییر رنگ محصول ندارید و به راحتی میتوانید در مجالس رسمی و دوستانه خود استفاده کنید یا به بهانه و مناسبت های مختلف به عزیزان خود هدیه دهید.

شما دوست عزیزم،

خیلی ساده و خیلی آسان با اعتماد کامل از همانجا و با همان وسیله ایی که مشغول دیدن وبسایت ما هستید، با انتخاب یکی از محصولات ما میتوانید عزیزتان را خوشحال کنید .خوشحال کردن دوستان و عزیزان نیاز به مناسبت ندارد .تصویر نماد اعتماد ملی در سمت چپ سایت و کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن به شما در بوجود آمدن یک حس آرامش توام با اعتماد کامل و در نهایت یک خرید لذت بخش کمک میکند.این بازرگانی علاوه بر ضمانت اصل بودن و پایین بودن قیمت نسبت به بازار، این امکان را برای شما فراهم میسازد که پس از دریافت در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله محصول مورد نظر را مرجوع نمایید و کل مبلغ پرداختی حضورتان بازپرداخت گردد.

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟

محصولات پیشنهادی

مقایسه 0