انگشتر نقره نگین انیکس

انگشتر نقره نگین انیکس

جزئیات بیشتر

کد محصول:11443
محصول جدید
این محصول دیگر موجود نیست

در صورت نیاز به سایز لطفا در مرحله سفارش گذاری توضیحات خود را در بخش مربوطه درج نمایید

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

 
اطلاعات بیشتر

انگشتر نقره مردانه نگین انیکس

این انگشتر جواهر از نقره عیار بالا (925) ساخته شده .درخشندگی و جذابیتی که این جواهر دارد به واسطه تراش هایی است که روی آن کار شده است.به دلیل این درخشندگی تشخیص آن با نگین مشکل است و با لمس کردن میتوانید آن را حس کنید.چون مبلغ بالایی بابت این جواهرات پرداخت نمیشود لذا در شرایط نیاز مالی تمایلی برای فروش آن نمیباشد و همیشه بعنوان یادگار برای شما باقی میماند.

همراه با گارانتی 10 ساله

از آنجایی که سنگ های قیمتی سیاه رنگ می تواند جواهرات بسیار زیبا و خارق العاده ای را تولید کنند، اونیکس سیاه هم بسیار نزد جواهر سازان و مردم محبوب گردیده است. در واقع تعداد نسبتا کمی از سنگ های قیمتی در طبیعت و بازار وجود دارند که به رنگ سیاه دیده میشوند. اونیکس نیز یکی از رایج ترین و کم هزینه ترین سنگ های قیمتی سیاه است.

شما دوست عزیزم،

خیلی ساده و خیلی آسان با اعتماد کامل از همانجا و با همان وسیله ایی که مشغول دیدن وبسایت ما هستید، با انتخاب یکی از محصولات ما میتوانید عزیزتان را خوشحال کنید .خوشحال کردن دوستان و عزیزان نیاز به مناسبت ندارد .تصویر نماد اعتماد ملی در سمت چپ سایت و کسب مجوزهای لازم از وزارت صنایع و معادن به شما در بوجود آمدن یک حس آرامش توام با اعتماد کامل و در نهایت یک خرید لذت بخش کمک میکند.این بازرگانی علاوه بر ضمانت اصل بودن و پایین بودن قیمت نسبت به بازار، این امکان را برای شما فراهم میسازد که پس از دریافت در صورت هر گونه مغایرت، بلافاصله محصول مورد نظر را مرجوع نمایید و کل مبلغ پرداختی حضورتان بازپرداخت گردد.

سوالات متداول

    در صورتی که محصول ما نیاز به سایز داشت مانند انگشتر نقره یا حلقه نامزدی چگونه اعلام کنیم؟

محصولات پیشنهادی

مقایسه 0