انگشتر نقره ست نامزدی کد 16723

حلقه ازدواج ست نقره عیار بالا نقره استرلینگ روکش طلا سفید نگین برلیان اتمی

جزئیات بیشتر

کد محصول:16723
محصول جدید

123,000 تومان

- +

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

با خرید این محصول شما 12000 تومان دریافت می کنید که به صورت نقدی به کیف پول شما اضافه می شود.


 
مشخصات
جنسنقره استرلینگ
عیار925
روکشطلا سفید
وزن7.4
نگینبرلیان اتمی
گارانتی10 سال تغییر رنگ
ویژگی هاضد حساسیت
 
اطلاعات بیشتر

حلقه ازدواج ست نقره عیار بالا نقره استرلینگ روکش طلا سفید نگین برلیان اتمی

از گذشته تا به امروز اصلی ترین نماد ازدواج حلقه ای بوده است که زوجین در انگشت یکدیگر قرار می دادند. تفاوتی که امروزه حلقه ازدواج نسبت به گذشته به خود دیده است اضافه شدن تجملات به آن است. تجملات باعث شده است خرید این المان اساسی ازدواج یکی از سخت ترین کارها در راه ازدواج محسوب بشود. در گذشته حلقه ی ازدواج یک حلقه ساده از جنس طلا یا نقره بود که به راحتی خریداری می شد. اما امروزه انتخاب از میان انبوه مدلهای حلقه ازدواج کاری بسیار سخت است. اگر به مدلهای ساده حلقه ازدواج علاقه نشان می دهید ست حلقه نقره نامزدی تصویر مقابل را در نظر بگیرید.
در جواهراتی که ساخت آنها از فلز طلا استفاده شده به جز قیمت بالا هیچ برتری نسبت به جواهرات نقره نداشته و همیشه یک سرمایه هنگفتی در خانه ها بدون استفاده صرف نگهداری طلا میشود. مخصوصا در هنگام فروش که قیمت بسیار زیادی از هزینه ایی که صرف خرید آن شده از قیمت آن کاسته می شود. متاسفانه کماکان در کشور های جهان سوم مخصوصا کشور های عربی و حتی ایرانیان همچنان فرهنگ استفاده از طلا در بین برخی از افراد وجود دارد.
نقره جدای از برتری هایی که نسبت به طلا دارد دارای خواص طبی و درمانی اثبات شده نیز می باشد و دافع بسیاری از عوامل بیماری زا از جمله میکروب ها از پوست بدن می باشد.
این محصول که مشاهده میکنید دارای روکش طلا سفید و نقره استرلینگ 925 می باشد که با ضمانت 10 ساله می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

محصولات پیشنهادی

دسته بندی ها

مقایسه 0