انگشتر نقره ست نامزدی کد 16729

حلقه ازدواج ست نقره عیار بالا نقره استرلینگ روکش طلا سفید نگین برلیان اتمی

جزئیات بیشتر

کد محصول:16729
محصول جدید

122,000 تومان

- +

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

با خرید این محصول شما 12000 تومان دریافت می کنید که به صورت نقدی به کیف پول شما اضافه می شود.


 
مشخصات
جنسنقره استرلینگ
عیار925
روکشطلا سفید
وزن7.3
نگینبرلیان اتمی
گارانتی10 سال تغییر رنگ
ویژگی هاضد حساسیت
 
اطلاعات بیشتر

حلقه ازدواج ست نقره عیار بالا نقره استرلینگ روکش طلا سفید نگین برلیان اتمی

حلقه به عنوان سمبل نماد نامزدی و ازدواج شکل گرد و حلقه‌ای داشت، و از لحاظ هندسی بی‌انتها است، مشابه شکل آفتاب و ماه کامل است که در فرهنگها و تمدن‌های باستانی مظهر یگانگی و تکامل و ابدیت بوده است. در آن دوران حلقه ازدواج پیش از ازدواج و به عنوان سمبل مهرومحبت‌ وعلاقه طرفین رد وبدل می‌شد. زوجهای جوان اغلب برای آغاز زندگی مشترک به سمت خرید حلقه نقره ازدواج می روند. تنوع حلقه ازدواج ست در بازار طلا و نقره و جواهر بسیار زیاد است و این موضوع انتخاب را کمی سخت می کند. اما تعیین معیارهای خرید حلقه می تواند کمی شما را در خرید راهنمایی بکند. به عنوان مثال اگر آقای داماد از حلقه ازدواج پرجلوه بیزار است عروس خانم هم باید بی خیال زرق و برق زیاد بشود و هم پای آقای داماد به سمت مدلهای ساده تر حلقه ست ازدواج برود. آنچه مسلم است در خرید حلقه ازدواج ست زوج باید درباره معیارها کاملا به توافق رسیده و عشق خود را با این توافق بیش از پیش ثابت بکنند.
همانطور که می دانید فلز نقره به مراتب از قیمت پایین تری از فلز طلا برخوردار است و همچنین زیبایی فلز نقره اگر بیشتر از طلا نباشد کمتر از آن هم نیست.
همچنین از دیر باز و تمدن های کهن فلز نقره نشانه اشرافیت و اصالت بوده است. حتی امروزه هم بسیاری از خانواده های قدیمی و اصیل اقدام به جمع آوری جواهرات نقره و یا ظروف نقره می نمایند.
این محصول که مشاهده میکنید دارای روکش طلا سفید و نقره استرلینگ 925 می باشد که با ضمانت 10 ساله می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

محصولات پیشنهادی

دسته بندی ها

مقایسه 0