انگشتر مردانه نقره نگین عقیق کبود کد 16766

انگشتر نقره مردانه نقره استرلینگ سنگ عقیق کبود و سنگ زمرد

جزئیات بیشتر

کد محصول:16766
محصول جدید

430,000 تومان

- +

افزودن به لیست محصولات مورد علاقه شما

افزودن به مقایسه محصولات

با خرید این محصول شما 43000 تومان دریافت می کنید که به صورت نقدی به کیف پول شما اضافه می شود.


 
مشخصات
جنسنقره استرلینگ
عیار925
نگینعقیق بنفش
گارانتی10 سال تغییر رنگ
ویژگی هاضد حساسیت
 
اطلاعات بیشتر

انگشتر نقره مردانه نقره استرلینگ سنگ عقیق کبود و سنگ زمرد

عقیق کبود يكي از مهمترين سنگهاي شفابخشي است كه قدرت پاك كنندگي و تصفيه نفس را دارد و همه انرژي هاي منفي را از وجود مرد بيرون مي راند. براي دور كردن نيروهاي منفي از وجود خويش ، مي توانيد چند تكه سنگ عقیق کبود را در خانه يا دفتر كار خود نگهداري كنيد. اگر از نگراني و اضطراب رنج مي بريد يا مشكل تنفسي داريد چند تكه كوچك از اين سنگ را در جيب پيراهن خود بگذاريد تا نزديك سينه تان باشد. لعل بنفش همچنين براي درمان ميگرن و دردهاي مفاصل مفيد است.عقیق کبود بدبيني و منفي گرايي را از وجود فرد دور مي كند و به زنان صفا و پاكي مي بخشد. اين سنگ احساس حقارت و خودكم بيني را در فرد از بين مي برد و به او يك چشم انداز معنوي مي بخشد. آرامش و صبر را در شخص افزايش مي دهد و قلب را سبك مي كند. همانطور که می دانید فلز نقره به مراتب از قیمت پایین تری از فلز طلا برخوردار است و همچنین زیبایی فلز نقره اگر بیشتر از طلا نباشد کمتر از آن هم نیست.
همچنین از دیر باز و تمدن های کهن فلز نقره نشانه اشرافیت و اصالت بوده است. حتی امروزه هم بسیاری از خانواده های قدیمی و اصیل اقدام به جمع آوری جواهرات نقره و یا ظروف نقره می نمایند.
این محصول که مشاهده میکنید ساخته شده از نقره استرلینگ 925 می باشد که با ضمانت 10 ساله می تواند برای شما بهترین گزینه باشد.

محصولات پیشنهادی

دسته بندی ها

مقایسه 0