شرایط و قوانین استفاده از سایت

شرایط بازگشت محصول

از آنجاییکه سفارشات اینترنتی صرفا از طریق مشاهده محصول از طریق صفحه نمایش انجام میگیرد لذا بازرگانی زرین قلم به پاس اعتماد کاربران اینترنتی مدت 7 روز فرصت مرجوع کالا مقرر نموده است. بدیهی است کاربر حداکثر در مدت 24 ساعت پس از دریافت می بایست تمایل خود نسبت به ارجاع محصول را از طریق آدرس ایمیل زیر یا تماس با واحد پشتیبانی و امور مشتریان اعلام نماید. 
email : info@zarbuy.com

چنانچه خارج از دوره قانونی، درخواست مرجوع محصول یا تعویض دریافت گردد، لذا هزینه ها و مبالغ مورد نظر به صلاحدید این فروشگاه بابت زیان کسر خواهد شد و ارسال محصول از طرف کاربر به‌ منزله تایید این موضوع خواهد بود.

ارسال سفارش:

کلیه سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر در سایت ثبت نهایی گردد در صورت عدم نیاز به ارسال به کارگاه برای مواردی به طور مثال (سایز، آبکاری یا هر دستوری که کاربر داشته باشد) به دلیل محدودیت هایی که از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جهت دریافت مرسولات ارسالی وجود دارد در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال می گردد.

واحد پشتیبانی و امور مشتریان بازرگانی زرین قلم به محض ثبت تایید پرداخت سفارش  و پردازش سفارش، محصولات را بسته بندی نموده و به سیستمهای پستی مرتبط با شرکت پست جمهوری اسلامی تحویل می دهد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، ایام تعطیلات و عوامل دیگر متغییر می باشد.

شرایط و قوانین سایت ممکن است تغییر کند و این امر به اطلاع مشتریان نیز خواهد رسید اما کاربر نیز موظف است که با مراجعه به این صفحه از تغییرات احتمالی اطلاع پیدا کند


مقایسه 0