شرایط و قوانین استفاده از سایت

شرایط بازگشت محصول

از آنجاییکه سفارشات اینترنتی صرفا از طریق مشاهده محصول از طریق صفحه نمایش انجام میگیرد لذا بازرگانی زرین قلم به پاس اعتماد کاربران اینترنتی مدت 7 روز فرصت مرجوع کالا مقرر نموده است. بدیهی است کاربر حداکثر در مدت 24 ساعت پس از دریافت می بایست تمایل خود نسبت به ارجاع محصول را از طریق آدرس ایمیل زیر یا تماس با واحد پشتیبانی و امور مشتریان اعلام نماید. 
email : info@zarbuy.com

چنانچه خارج از دوره قانونی، درخواست مرجوع محصول یا تعویض دریافت گردد، لذا هزینه ها و مبالغ مورد نظر به صلاحدید این فروشگاه بابت زیان کسر خواهد شد و ارسال محصول از طرف کاربر به‌ منزله تایید این موضوع خواهد بود.

ارسال سفارش:

کلیه سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر در سایت ثبت نهایی گردد در صورت عدم نیاز به ارسال به کارگاه برای مواردی به طور مثال (سایز، آبکاری یا هر دستوری که کاربر داشته باشد) به دلیل محدودیت هایی که از شرکت پست جمهوری اسلامی ایران جهت دریافت مرسولات ارسالی وجود دارد در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش ارسال می گردد.

واحد پشتیبانی و امور مشتریان بازرگانی زرین قلم به محض ثبت تایید پرداخت سفارش  و پردازش سفارش، محصولات را بسته بندی نموده و به سیستمهای پستی مرتبط با شرکت پست جمهوری اسلامی تحویل می دهد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، ایام تعطیلات و عوامل دیگر متغییر می باشد.

چنانچه سفارش کاربر همراه با درخواست تغییر سایز، تعویض نگین یا ... بوده که بدنبال آن نیاز به آبکاری مجدد پیدا کند، هزینه آبکاری به عهده کاربر می باشد. از آنجایی که هزینه های احتمالی اینچنینی فقط در پایان کار مشخص می گردد بنابراین، اعلام هزینه دقیق قبل از آن امکان‌پذیر نمی باشد.
بدیهی است تلاش می کنیم در جهت حفظ منافع و رضایتمندی کاربر تا جایی که امکانپذیر باشد، هیچ هزینه ایی متوجه خریدار نشده تا هیچ سفارشی به یک بار خرید از این فروشگاه ختم نشود.

شرایط و قوانین سایت ممکن است تغییر کند و این امر به اطلاع مشتریان نیز خواهد رسید اما کاربر نیز موظف است که با مراجعه به این صفحه از تغییرات احتمالی اطلاع پیدا کند


رعایت حریم شخصی

فروشگاه جواهرات نقره زربای با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است وکلیه فعالیت‌های  قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد . یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه جواهرات نقره زربای جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و زربای تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین زربای ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات جمع آوری شده از کاربران استفاده کند. این اطلاعات علاوه بر موارد اشاره شده در بالا که پس از ایجاد حساب کاربری اخذ می شود شامل این موارد نیز می باشد که با استفاده از وب سایت زربای جمع‌آوری می‌شوند: نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در وب سایت زربای و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از زربای، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل آدرس پروتکل اینترنت (IP)، نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه‌ها (Crashes) شامل وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.
کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.
این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وبسایت و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهادات خرید مرتبط تر به کاربران جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.
زربای برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نگاه شاپ را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
زربای  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، زربای می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌ سایت زربای، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌ الذکر به زربای اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سو استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه زربای را از خود سلب می‌کند. زربای هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای نگاه شاپ وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که زربای همانند سایر وب‌ سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نگاه شاپ و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و نگاه شاپ حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

ساعات پاسخگویی امور مشتریان:

شنبه تا پنج شنبه 9 الی 17

شماره های تماس: 
03155454345
03155463712

لازم به ذکر است از طریق شماره موبایل زیر نیز می توانید به صورت 24 ساعته از طریق ارسال پیام با ما در ارتباط باشید تا در اولین فرصت ممکن در صورت نیاز همکاران واحد پشتیبانی با شما تماس بگیرند

تلفن همراه امور مشتریان
09913203244

آدرس:
خیابان رجایی - خیابان زرین قلم (قدمگاه) - ساختمان فرادیس - دفتر بازرگانی زرین قلم


مقایسه 0