شرایط بازگشت محصول

از آنجاییکه سفارشات اینترنتی صرفا از طریق مشاهده محصول از طریق صفحه نمایش انجام میگیرد لذا بازرگانی زرین قلم به پاس اعتماد کاربران و افزایش اعتماد به مبادلات آنلاین ، مدت 7 روز فرصت ضمانت مرجوع کالا و تعویض محصول مقرر نموده است. بدیهی است کاربر حداکثر در مدت 24 ساعت پس از دریافت سفارش می بایست تمایل خود نسبت به ارجاع محصول را از طریق آدرس ایمیل زیر یا تماس با واحد پشتیبانی و امور مشتریان و یا استفاده از فرم تماس با ما (بخش خدمات مشترکین) اعلام نماید. بدیهی است پس از این مدت در صورت عدم اطلاع رسانی از پذیرش معذور هستیم البته تمام سعی خود را با کار می گیریم تا نهایت همراهی با شما صورت بگیرد.
 
email : [email protected]

چنانچه خارج از دوره قانونی، درخواست مرجوع محصول یا تعویض دریافت گردد، لذا هزینه ها و مبالغ مورد نظر به صلاحدید این فروشگاه بابت زیان کسر خواهد شد و ارسال محصول از طرف کاربر به‌ منزله تایید این موضوع خواهد بود

ارسال سفارش:

واحد پشتیبانی و امور مشتریان بازرگانی زرین قلم به محض ثبت و تایید پرداخت سفارش و پردازش سفارش، محصولات را بسته بندی نموده و به سیستم های پستی مرتبط با شرکت پست جمهوری اسلامی تحویل می دهد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش، ایام تعطیلات و عوامل دیگر متغییر می باشد.

شرایط و قوانین سایت ممکن است تغییر کند و این امر به اطلاع مشتریان نیز خواهد رسید اما کاربر نیز موظف است که با مراجعه به این صفحه از تغییرات احتمالی اطلاع پیدا کند

مواردی که شامل خدمات ضمانت  نخواهد شد:
اعلام مرجوعی محصول پس از 7 روز
عدم اعلام مرجوعی و مشکلات پس از 24 ساعت از زمان دریافت محصول
تعویض یا مشکلات مربوط به نگین مانند افتادن نگین پس از دریافت محصول و استفاده آن
در صورتی که سایز محصولات مانند انگشتر توسط کاربر اشتباه اعلام شده باشد هزینه برگشت و ارسال محصول به همراه سایز به عهده کاربر می باشد.


مقایسه 0